(0512) 30 05 45
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Засідання "круглого столу" у Веселинівському районі Миколаївської області

Опубліковано 28 листопада 2019 року, 12:38

25 листопада 2019 року в Управлінні Державної казначейської служби України у Веселинівському районі Миколаївської області (далі - Управління) проведено засідання «круглого столу» з головними бухгалтерами бюджетних установ, на тему: «Попередній та поточний контроль під час казначейського обслуговування».

Начальник управління Ірина СТАВНІЧЕНКО акцентувала увагу присутніх, на завершенні бюджетного року та складанні і поданні бюджетної та фінансової звітності за 2019 рік в системі «Є-Звітність».

Заступник начальника управління - начальник відділу надходжень та видатків Ірина БУТРІЙ довела до відома присутніх, що впродовж січня-жовтня 2019 року спеціалістами Управління було складено 10 попереджень про неналежне виконання бюджетного законодавства. Отже, для недопущення подібних помилок та недоліків, головним бухгалтерам необхідно посилити внутрішній контроль при формуванні документів та постійно слідкувати за оновленнями нормативної бази і внесеннями змін у законодавство.

Начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Антоніна ВОЙТЕНКО проінформувала присутніх щодо помилок, які найчастіше виникають під час формування квартальних звітів для їх недопущення.